Supertandem.cz

Tandemové seskoky

RSS 2.0

IAFF, AFF výcvik

 

Seskok IAFF (seskok na zkoušku) je v podstatě první seskok výcviku AFF (seznamovací seskok). Tento seskok se uskutečňuje samostatně, tedy mimo výcvik AFF a vy tak máte jedinečnou možnost vyzkoušet úžasný pocit volného pádu. Po absolvování přibližně 8 hodin výcviku provedete seskok z výšky 4 km !

Seskok provedete s vlastním padákem (na rozdíl od tandemového seskoku) a se dvěma instruktory, kteří zajistí bezpečný průběh volného pádu a otevření vašeho padáku. Při IAFF výcviku (seskok na zkoušku) skáčete se svým vlastním padákem, na kterém i sám přistanete.

 

Výcvik AFF (Accelerated FreeFall) je zrychlený výcvik volného pádu. Ideální pro ty, kdo chtějí s vlastním padákem na zádech napumpovat plnotučný adrenalin do žil, vyzkoušet skutečné skákání z letadla volným pádem, opravdu se něco naučit a neplánují se skákáním jen tak skončit. Po teoretickém výcviku vám při prvních skocích budou od výskoku až po otevření padáku, asistovat dva instruktoři, kteří vás po výskoku z letadla trochu srovnají ve vzduchu. Naučí vás vše, abyste co nejdříve zvládli vyskočit nejdřív jen s jedním instruktorem a pak již sami, přitom ovládali správně své tělo za volného pádu a sami bezproblémově otevřeli padák a přistáli.

140 Responses to “IAFF, AFF výcvik”